ДП «EXPOLINE» є однією з лідируючих компаній в сегменті виставкового бізнесу України. Наш більш ніж 20-річний досвід роботи дозволяє нам реалізовувати проекти будь-якої складності на європейському рівні якості і сервісу. Ми пишаємося нашими проектами і нашою командою професіоналів.

Наші переваги:

  • – Акредитація в усіх виставкових центрах Києва;
  • – Забудова виставкових стендів в Україні та за кордоном;
  • – Великий парк професійного виставкового обладнання (Octanorm, Німеччина);
  • – Персональний менеджер, який курирує проект від А до Я;
  • – Забудови більше 10 тис. Кв.м. стандартної і ексклюзивної забудови одночасно;
  • – Контроль якості на кожному етапі створення стенду;
  • – Власна виробнича база;
  • – Супровід стенду під час всієї роботи виставки.

Темп життя суспільства безперервно прискорюється, розвиток IТ і нано-технологій відкриває людству дивовижні горизонти, і все ж – саме виставки та виставкові стенди були і залишаються непорушним фундаментом розвитку і просування майже будь-якого бізнесу.

Команда «EXPOLINE» також не стоїть на місці. Впровадження при виробництві і забудові виставкових стендів інновацій, висококласного виставкового обладнання, сучасних оздоблювальних матеріалів – допомагає створювати виставкові стенди здатні відобразити неповторний стиль компанії-замовника, її унікальність і впізнаваність. Ми знаємо, як зробити так, щоб ваш стенд надовго запам’ятався потенційним клієнтам вашої продукції / послуг.

Забудова виставкових стендів  повинна починатися з вміння «відчути» клієнта. За двадцять років роботи ми навчилися розуміти, чого саме бажає замовник і як правильно скласти пазл складається з бюджету клієнта, дизайну, наших технічних можливостей і вимог організаторів виставок. Ми вміємо реально оцінити ситуацію і знайти баланс між бажанням клієнта і можливістю втілити це в життя.

Найбільше досягнення компанії – це вдячні клієнти. Як то кажуть «клієнтів не вибирають, вони самі вибирають вас». І ми, як забудовник виставкових стендів, робимо все для того, щоб Ви знайшли у нас взаєморозуміння і якісний сервіс на всіх етапах роботи. Серед наших клієнтів є ті, хто неодноразово поверталися до нас для реалізації нових проектів.

Обладая самым крупным парком выставочного оборудования и имея собственную производственную базу,  мы предлагаем клиентам решения под различный бюджет – индивидуальные выставочные стенды с использованием стандартного оборудования и простых экономичных материалов, эксклюзивные стенды, имеющие более сложную архитектурную форму с оформлением различными декоративными материалами, а также мобильные выставочные стенды. Независимо от типа выбранного стенда ДП «EXPOLINE»» обеспечит европейский уровень предоставленных услуг.

Нам довіряють


[widgetkit id="1"]

[widgetkit id="2"]

Відгуки Наших Клієнтів


Ігор Костік

Керівник проектів з енергетики та інфраструктури

Орг. комітет виставки Ukrainian Energy Week'18 дякує ДП «EXPOLINE» за реалізацію технічних рішень по монтажу виставкових стендів. Всі завдання ДП «EXPOLINE» були виконані в рамках встановлених термінів і бюджету. Окремо варто відзначити початковий етап співпраці, під час якого, компанія продемонструвала досвід і професіоналізм співробітників в проектуванні виставки, а також у впровадженні креативних і дизайнерських ідей, що підвищують ефективність заходу. Процес монтажу і демонтажу був виконаний бездоганно і максимально комфортно. Експоненти були задоволені якістю матеріалів і збірки виставкових стендів.

9

Давидовський Дмитро

Директор ПП «БК Технологічне бюро»

З компанією «EXPOLINE» ми співпрацюємо понад двох років по питаннях проектування та будівництва стендів на тематичних виставках. В останній раз співробітники «EXPOLINE» на виставці «Лісдеревмаш – 2018» виконували для нас роботи по проектуванню та виготовленню стендів для наших експозицій. Хочемо зазначити, що всі роботи виконувались вчасно та були належної якості. Співпраця з працівниками «EXPOLINE» проходить плідно й конструктивно. Будівництво об’єктів відбувається на високому рівні, всі питання вирішуються оперативно. Особливо хочеться відзначити роботу проект-менеджера Ілони Лучанської, яка відповідально ставиться до своїх обов’язків, постійно знаходиться на зв’язку, допомагає знайти оптимальні рішення, що дозволяє з впевненістю прогнозувати кінцевий результат кожного проекту. В майбутньому, якщо нам потрібні будуть послуги професіоналів по забудові стендів на виставкових форумах, ми обов’язково звернемось до спеціалістів компанії «EXPOLINE».

9

Демченко Андрій

Дизайнер

Приємно мати справу з професіоналами і відповідальними людьми. Компанія завжди надасть можливі варіанти рішень того чи іншого питання. Завжди на зв'язку в потрібний момент і допомагає вирішити екстрені питання. Дуже задоволений роботою і результатами роботи компанії.

9

Марія Бориска

Технічний менеджер

Ми плідно співпрацює з фірмою «EXPOLINE» більше 9 років. Проекти, що реалізуються фірмою «EXPOLINE», відрізняються якісним виконанням точно в строк і враховують всі наші потреби і побажання. Співробітників фірми характеризує професіоналізм, уважність до своїх клієнтів і високий рівень культури. Хотілося б також подякувати їм за незмінну допомогу і оперативність під час підготовки і проведення виставок. Із задоволенням рекомендуємо фірму «EXPOLINE», як надійного і сумлінного партнера.

9

Ірина Цібровска

Директор Компанії WoBs

З компанією «EXPOLINE» відпрацювали 3 великі і важливі виставки, готуємо четверту. Співпраця з Компанією шукали самі, так як сподобалася їхня робота у інших експонентів. Що подобається в роботі з ними? Подобається професіоналізм співробітників і не маловажний фактор - вміння спілкуватися з клієнтом. Причому, на всіх етапах, від менеджера по роботі з клієнтом, до майстра-збирача на виставці. Це правда, дуже важливий фактор! Вдячні дуже за те, що допомагають нам втілювати наші не стандартні рішення і підказують технічне рішення. Все це разом, робить красиву картинку і майданчик, для зустрічі з нашими клієнтами на виставковому майданчику. Дуже тісно спілкуємося з менеджером Аліною і дизайнером Анною. Дівчатка, величезне Вам спасибі! А великий компанії «EXPOLINE» бажаємо процвітання, творчого зростання і технічних можливостей для втілення найкрасивіших ідей! Ви і є, та зворотна сторона медалі, яка робить презентаційну картинку для Компанії з якою йдете на виставку разом! Дякую Вам!

9