ВИСТАВКОВІ СТЕНДИ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ

Expoline » Послуги » ВИСТАВКОВІ СТЕНДИ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ

Чи цікавить виготовлення виставкового стенду? Звертайтеся до нас – у компанію EXPOLINE, адже це ключовий напрямок у нашій роботі. Приймаємо замовлення від компаній не тільки в Києві та області, а й з інших регіонів та країн. Готові зробити і доставити рекламні конструкції в будь-яку точку України та за кордон власним транспортом. Доступні ціни на все обладнання та стенди, що виготовляється, надання всіх супутніх послуг – також переваги співпраці з нами.

Виробництво виставкових стендів – робота, яку ми любимо, тому замовляючи в EXPOLINE будьте певні – отримайте результат, який не може розчарувати!

Що краще: замовити чи купити готовий стенд?

Купівля готового виставкового стенду стане раціональним рішенням за умов тимчасового цейтноту. Наприклад, якщо виставка починається найближчими днями, і обладнання потрібно негайно. Для таких випадків пропонуємо стандартні стенди, які можна швидко оформити у корпоративному стилі.

Якщо поспіху немає, виготовлення стенду на персональне замовлення – найкраще рішення з можливих. Такий підхід дозволяє врахувати на стадії проектування нюанси приміщення та розміщення, особливості експозиції тощо. У результаті замовник отримує стенд, що на 100% відповідає його баченню, запитам та побажанням. Реклама та демонстрація в таких умовах будуть більш дієвими.

Види обладнання та стендів для виставок

Компанія EXPOLINE виробляє всі затребувані види обладнання та стендів для виставок.

Так, ми готові поставити такі типи інформаційно-рекламних конструкцій:

 • Вуличні – призначені для встановлення просто неба. Виготовляються із стійких до впливу вологи та сонячного ультрафіолету матеріалів.
 • Двоповерхові стенди – відрізняються підвищеною помітністю, дозволяють на обмеженій площі розмістити більше рекламних матеріалів та демонстраційних зразків.
 • Ексклюзивні конструкції з оригінальним дизайном, що підвищує впізнаваність експозиції організації.
 • Стенди Octanorm – мобільні збірно-розбірні конструкції, які можна змонтувати на виставці лише за дві-три години.
 • Стандартні стенди – типові конструкції, які можна брендувати та забезпечити рекламними матеріалами компанії.
 • Торгово-виставкові стенди – обладнання для виставки продукції та рекламно-виставкові стенди на різних ярмарках, фестивалях, спеціалізованих виставках.

Наші фахівці розробляють та виготовляють стенди у всіх популярних конфігураціях:

 • візаві;
 • наскрізні;
 • кутові;
 • острови та півострова;
 • лінійні.

Ми готові запропонувати варіанти з різними дизайнами під будь-які особливості забудови павільйону.

Чи цікавить модульна система для виставки? Наша компанія спеціалізується на виготовленні будь-якого виду виставкового обладнання. Модульна виставкова система від компанії ІНТЕК допоможе вигідно уявити вашу організацію на будь-яких заходах та виставках.

Переваги співпраці з компанією ІНТЕК

 • Досвід. Виготовляємо виставкові стенди понад 13 років і за цей час поставили замовникам понад 1000 конструкцій.
 • Якість. Використовуємо під час виготовлення свого рекламного обладнання лише сертифіковані матеріали.
 • Безпека. Працюємо відкрито – замовивши стенд в ІНТЕК, Ви зможете в онлайн-режимі відстежувати процес його виготовлення.
 • Доставка. Готові доставити стенд власним транспортом у всі регіони РФ та за кордон.
 • Варіативність. Виготовляємо всі потрібні види стендів, а також створюємо ексклюзивне рекламне обладнання.

Чому слід замовляти стенди у нас?

Професійне виготовлення та оформлення виставкового стенду – запорука того, що експозиція привертатиме увагу до заходу. Солідність, продуманість та естетика тут надзвичайно важливі. І ми знаємо, як цього досягти та поставити такий стенд, яким Ви залишитеся задоволені на 100%.

Сучасне обладнання для виставок, замовити яке ви можете не тільки для заходів у Києві, а й по всій Україні та закордоном, стане вашою візитною карткою на виставках та ярмарках.

Виставковий стенд, який можна придбати за професійного забудовника стендів, допоможе виділити вашу компанію серед інших на виставках.

Телефонуйте – наш менеджер відповість на всі запитання та прийме замовлення!