Компанія «EXPOLINE» надає повний спектр послуг як забудовник виставкових стендів – від проектування виставкового стенду, забудови, супроводу стенду під час роботи виставки і до моменту його демонтажу.

Ми здійснюємо проектування і забудову виставкових стендів з використанням тільки якісних матеріалів і сертифікованого німецького виставкового обладнання “Octanorm”, що робить виставкові стенди надійними по конструкції і якісними у виконанні.

Перелік основних послуг:

Забудова ексклюзивних виставкових стендів будь-якої складності

У кожному проекті виставкового стенду, ми завжди намагаємося підкреслити основне, знайти родзинку, яка зробить стенд оригінальним і привабливим. При цьому, виставковий стенд може бути, як бюджетним, так і ексклюзивним. Ми намагаємося, щоб кожен виставковий стенд від «EXPOLINE» залишив яскраве враження для відвідувачів виставки.

Забудова двоповерхових стендів

Бронюючи квадратні метри виставкової зали не можна забувати, що разом з квадратурою статі замовник бере в оренду і «повітря», який над ним. Цей «повітря» може стати додатковою перевагою. Наприклад, двоповерховий виставковий стенд дозволяє розширити переговорну зону, що робить стенд більш функціональним, а висота конструкції стенду в рази підвищує ймовірність того, що відвідувачі виставки побачать компанію здалеку.

Забудова стендів на вулиці

Вуличні експозиції та виставки – все це заходи, де часто використовується виставкове обладнання для збирання вуличних стендів і різних виставкових конструкцій. Виставкові стенди від «EXPOLINE» функціональні і стійкі до атмосферних факторів.

Коллективная застройка выставок, конференций, форумов, ярмарок

Колективна забудова дозволяє замовникам скористатися всіма перевагами участі у виставці, при цьому мінімізувати фінансові вкладення, тобто, побудувати стенд одночасно на кілька компаній і зонувати його між учасниками, наділивши кожну зону індивідуальної фірмовою символікою.

Стандартна забудова виставок

Організаторам виставок ми пропонуємо послугу комплексної забудови виставкових площ стендами стандартного або поліпшеного типу.

Комплекс наших послуг включає:

Розробка дизайн-проекту виставкового стенду

На цьому етапі фахівцями «EXPOLINE» пропонується візуалізація виставкового стенду, яка створюється з урахуванням всіх вимог. В процесі обговорення проекту узгоджуються всі важливі елементи конструкції і оформлення виставкового стенду.

Конструкторське проектування і виробнича підготовка

Після затвердження проекту виставкового стенду, фахівцями «EXPOLINE» готується технічна документація, яка включає інструкції та всю інформацію, необхідну для комплектації, виробництва елементів оформлення і забудови виставкового стенду.

Забудова виставкових стендів

Забудова стендів відповідальний процес, завдання конструкторів і інженерів провести всі розрахунки і здійснити контроль виконання будівництва згідно з кресленнями. Від цього залежить успіх забудови і безпечної експлуатації ексклюзивного виставкового стенду.

Монтаж / демонтаж стендів

Монтаж і демонтаж виставкових стендів – це стандартна послуга, яка включає в себе доставку виставкового обладнання на територію виставкового комплексу і складання виставкових конструкцій. Монтаж включає: настил підлогового покриття, збірку конструкцій, художнє оформлення, підключення електричного обладнання, прибирання перед виставкою. Після закінчення виставки проводиться демонтаж конструкції і вивіз обладнання.

Супровід стенду під час роботи виставки

Протягом проведення виставки ми ведемо постійний контроль за технічним станом виставкового стенду замовника. При необхідності консультуємо, надаємо будь-яку підтримку до останньої хвилини роботи виставки.