Головна


Довіряйте професіоналам
забудову вашого стенду
Поки інші думають,
ми вже розробляємо
РЕЗУЛЬТАТ
ЯКІСТЬ
ДОСВІД

ДП «Експо Лайн» вже більше 20 років здійснює проектування і забудову виставкових стендів в Україні. Наша компанія є дочірнім підприємством польської фірми «EXPOSTYL» та активно впроваджує європейський підхід до надання виставкових послуг. EXPO LINE — один із лідерів серед забудовників виставкових стендів, що володіє власною базою сертифікованого німецького виставкового обладнання Octanorm, яка дозволяє одночасно забудовувати стандартні і ексклюзивні стенди загальною площею понад 10 тис. кв. метрів. Маючи значний досвід, наша компанія  готова запропонувати Вам високоякісний виставковий сервіс, який включає в себе всі необхідні послуги по створенню та забудові виставкового стенду будь-якої складності, а саме: розробка дизайн-проекту виставкового стенду, авторський нагляд, монтаж і демонтаж стенду. Ми несемо відповідальність на кожному етапі співробітництва та пишаємося якістю наших стендів, оскільки якісні виставкові стенди — це те, що вигідно відрізняє нас від конкурентів.

Розробка: від 4-х
днів

Виготовлення: від 6-и днів

Складання/Демонтаж: від 1 дня

Забудова ексклюзивних виставкових стендів

Забудова двоповерхових стендів

Забудова на
вулиці

Колективна
забудова

Стандартна
забудова

Галерея Проектів


 У цьому ж розділі ми представляємо виставкові стенди, які були розроблені, виготовлені і забудовані нашою компанією. Компанія-забудовник «EXPO LINE» готова реалізувати будь-які нестандартні рішення та допоможе втілити в життя будь-яку ідею виставкового стенду.

Відгуки Наших Клієнтів


Ігор Костік

Керівник проектів з енергетики та інфраструктури

Орг. комітет виставки Ukrainian Energy Week'18 дякує ДП «EXPO LINE» за реалізацію технічних рішень з монтажу виставкових стендів. Всі завдання компанією були виконані в рамках встановлених термінів і бюджету. Окремо варто відзначити початковий етап співпраці, під час якого компанія продемонструвала досвід та професіоналізм співробітників в проектуванні виставки, а також у впровадженні креативних дизайнерських ідей, що підвищили ефективність заходу. Процес монтажу та демонтажу був виконаний бездоганно і максимально комфортно. Експоненти були задоволені якістю матеріалів та збірки виставкових стендів.

9

Давидовський Дмитро

Директор ПП «БК Технологічне бюро»

З компанією «EXPO LINE» ми співпрацюємо вже декілька років з питань проектування та будівництва стендів на тематичних виставках. Нещодавно співробітники «EXPOLINE» на виставці «Лісдеревмаш – 2019» знову виконували для нас роботи з проектуванню та виготовленню стендів для наших експозицій. Хочемо зазначити, що всі роботи виконувались вчасно та були належної якості. Співпраця з працівниками «EXPO LINE» проходить плідно й конструктивно. Будівництво об'єктів відбувається на високому рівні, всі питання вирішуються оперативно. Особливо хочеться відзначити роботу проект-менеджера Ілони Лучанської, яка відповідально ставиться до своїх обов'язків, постійно знаходиться на зв'язку, допомагає знайти оптимальні рішення, що дозволяє з впевненістю прогнозувати кінцевий результат кожного проекту. В майбутньому, якщо нам потрібні будуть послуги професіоналів по забудові стендів на виставкових форумах, ми обов'язково будемо звертатись до спеціалістів компанії «EXPO LINE».

9

Демченко Андрій

Дизайнер

Приємно мати справу із професіоналами та відповідальними людьми. Компанія завжди надає можливі варіанти рішень різноманітних запитів. Постійно на зв'язку у потрібний момент, допомагає швидко вирішити екстрені питання. Дуже задоволений роботою і результатами роботи компанії.

9

Марія Бориска

Технічний менеджер

Ми плідно співпрацює з фірмою «EXPO LINE» більше 9 років. Проекти, що реалізуються фірмою «EXPO LINE», відрізняються якісним та своєчасним виконанням та враховують усі наші потреби і побажання. Співробітників фірми характеризує професіоналізм, уважність до своїх клієнтів і високий рівень культури. Хотілося б також подякувати їм за незмінну допомогу і оперативність під час підготовки і проведення виставок. Із задоволенням рекомендуємо фірму «EXPO LINE», як надійного та сумлінного партнера.

9

Ірина Цібровска

Директор Компанії WoBs

З компанією «EXPO LINE» відпрацювали три великі і важливі виставки, готуємо четверту. Компанію-підрядника шукали самі, так як сподобалася їхня робота у інших експонентів. Що подобається у співробітництві з ними? Подобається професіоналізм співробітників і, як немаловажний фактор, - їх вміння спілкуватися з замовником. Причому на всіх етапах- від менеджера по роботі з клієнтом до майстра-збирачана виставці. Це правда дуже важливий фактор! Вдячні дуже за те, що допомагають нам втілювати наші нестандартні ідеї та підказують технічне рішення. Все це разом робить красиву картинку та зручний майданчик для зустрічі із нашими клієнтами на виставці. Дуже тісно спілкуємося з менеджером Аліною і дизайнером Анною. Дівчатка, величезне Вам спасибі! А великий компанії «EXPO LINE» бажаємо процвітання, творчого зростання та технічних можливостей для втілення найгарніших ідей! Ви і є та зворотна сторона медалі, яка робить презентаційну картинку для Компанії, з якою йдете на виставку разом! Дякую Вам!

9

[widgetkit id="2"]

Контакти


Ви можете звернутися в нашу компанію за телефонами або надіславши запит на e-mail, а також із використанням форми зворотного зв’язку. Після отримання заявки  ми зв’яжемося з вами протягом 24 годин  та обговоримо подальші дії.

Телефон :

+38 (044) 50-184-50

+38 (050) 35-667-35

Адрес :

Вул. Всеволода Нестайка, 6, оф. 1, Київ, Україна, 02002

    Ви можете скористатися докладною формою за цим лінком